AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky 4ks

Kód: 00018597
Značka: ISO TRADE
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky 4ks

Zámek zásuvky byl navržen tak, aby dospělému člověku umožnil bezproblémový přístup k obsahu nábytku, aniž by musel odstranit ochranu. Stačí stisknout ochranu na správném místě a klip se otevře. Po vyjmutí potřebného příslušenství ze skříňky / zásuvky stačí zavřít zámek zásuvky a ta opět plní svou funkci. Ochrana skříňky je velmi estetická.

  • BEZPEČNÝ  - chrání nejen malé prsty před náhodným sevřením. Je to také ideální způsob, jak  zabránit otevírání nábytku s předměty, které jsou pro děti nebezpečné  - např. zásuvky s noži. Spona se bez správného stlačení neotevře, takže obsah skříňky / zásuvky zůstane v bezpečí. Odolná a odolná oboustranná páska  velmi dobře přilne k povrchu, díky čemuž se blokáda při přetržení nestrhává.
  • UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ - zabezpečení bude fungovat všude tam, kde řešíme otevírání skříněk, zásuvek a posuvného systému dveří. Zámek  lze použít jak do šatních skříní, tak do skříní v předsíni, skříní v pokojích / kuchyni nebo v garáži.
  • SNADNÁ MONTÁŽ  - k sestavení zámku zásuvky není potřeba žádné nářadí. Povrch skříňky/zásuvky stačí očistit a odmastit a následně nalepit ochranu skříněk. Zámek přilepte tak, aby jedna část byla na dvířkách a druhá na stěně skříňky / zásuvky.
  • BEZPROBLÉMOVÝ PŘÍSTUP PRO DOSPĚLÉ - k obsahu nábytku, bez odstranění ochrany. Stačí stisknout ochranu na správném místě a klip se otevře. Po vyjmutí potřebného příslušenství ze skříňky / zásuvky stačí zavřít zámek zásuvky a ta opět plní svou funkci.

SPECIFIKACE

  • Bílá barva
  • Rozměry: 7,5 x 4 cm
  • Hmotnost jednoho kusu: 26g
  • Sada: 109g

ZAHRNUTA

  • 4 zabezpečení
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Počet kusů 4 ks.

UNIVERZÁLNÍ

Zámek na skříňky, který se velmi snadno instaluje, je dokonalým způsobem, jak ochránit prsty vašeho dítěte před přiskřípnutím. Je velmi univerzální - hodí se nejen k zabezpečení skříněk, ale i zásuvek nebo ledniček .

OCHRANA

Zámek na skříňky, který se velmi snadno instaluje, je dokonalým způsobem, jak ochránit prsty vašeho dítěte před přiskřípnutím. Je to také ideální způsob, jak  zabránit otevírání nábytku s předměty, které jsou pro děti nebezpečné  - např. zásuvky s noži.

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Barva bílá
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhel 4 ks Různé značky

SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ

Odolná páska nepoškozuje povrch a umožňuje instalaci na různé materiály jako je plast, dřevo, sklo nebo kov. Když zámek již není potřeba, lze jej snadno odstranit. Stačí sloupnout.

TAKÉ PRO ZVÍŘATA

Zajištění skříněk poslouží i zvířatům , která ráda otevírají nábytek, když je majitel pryč a „uklízejí“ si oblečení. Spona se bez správného stlačení neotevře, takže obsah skříňky / zásuvky zůstane v bezpečí.

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky.Úhelník 4 ks Hmotnost produktu s jednotlivým balením: 0,109 kg
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Šířka produktu 4 cm

JAK OTEVŘÍT?

K otevření skříňky není nutné vyjímat celý zámek – stačí stisknout jednu stranu zámku a poté jej znovu zavřít.

ZNÁMÁ A CENĚNÁ ZNAČKA MALATEC

Naší značce MALATEC již důvěřovaly tisíce uživatelů po celém světě. Nečekejte proto s nákupem na poslední chvíli a NAKUPUJTE DNES!

Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhel 4 ks EAN 5900779940710
Bezpečnostní zámek pro zásuvky skříněk.Úhelník 4 ks Účel skříně, zásuvky
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Počet kusů 4 ks.
Bezpečnostní zámek pro skříňové zásuvky Úhelník 4 ks Šířka produktu 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: