AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Jak správně vybrat ušní naslouchátko

Problémy se sluchem dokážou hodně potrápit. Ať už souvisejí s pokročilým věkem nebo se projeví po nehodě či vrozenou vadou, představují velkou komplikaci v životě člověka. Naštěstí ale výzkumy a moderní technologie pomáhají s tímto problémem účinně bojovat, a tak spousta sluchově postižených může v dnešní době žít plnohodnotný život. Řešení pro téměř všechny druhy sluchových ztrát představuje kvalitní sluchadlo. Jaké jsou mezi nimy rozdíly, a jak vybrat to nejlepší ušní naslouchátko, které přesně vyhovuje svému nositeli, se dozvíte v dnešním článku.

img-9366-1-q5a9969-1

TIP: NASLOUCHÁTKO ZA LIDOVKU

MINI UŠNÍ NASLOUCHÁTKO

Naslouchátko je malý elektroakustický přístroj sloužící k zlepšení sluchu při částečné hluchotě zesilováním a modulací zvuku a především řeči přicházející z okolního prostředí. 

Prvním velmi oblíbeným produktem je ušní mini naslouchátko, které je mezi Čechy velmi oblíbené. Naslouchátko je vyrobené z lehkého odolného plastu a snadno ho zasunete do ucha. Skvěle zpříjemní debatu s přáteli, sledování televize nebo poslech rádia. Naslouchátko je v uchu nenápadné a dobře v něm drží. K tomuto naslouchátku dostane zdarma 3 nástavce a vyberete si ten, který Vám nejlépe sedí. Můžete zakoupit na eshopu Bezva-slevy.cz za 399 Kč.

naslouchato

UŠNÍ NASLOUCHÁTKO CYBER SONIC

Druhé velmi oblíbené naslouchátko v této cenové relaci. Taktéž vyrobené z kvalitního plastu a gumy. Narozdíl od prvního naslouchátka toto naslouchátko není v malých kompaktních rozměrech, díky své velikosti je však mnohem stabilnější. Toto naslouchátko můžete použít při konverzaci s přáteli, v kině, divadle, při sledování televize a mnoho dalšího. Vysoká funkčnost a jednoduché ovládání. Můžete zakoupit na eshopu Bezva-slevy.cz za 289 Kč.

13983_6f524ba78f7d96bb7851b67c03972bd3

 Na co si dát při výběru pozor?

 Před nákupem naslouchátka si rozmyslete k čemu budete naslouchátko používat. Zda vám vadí, že je vidět nebo chcete méně nápadný produkt. Dalším kritériem jsou materiály. Námi srovnané sluchátka jsou vyrobeny z kvalitního lehkého plastu, tutíž nebudete ani vědět, že naslouchátko máte. Naslouchátka jsou v tělové barvě, takže nebudou rušit okolí žádnými křiklavými barvy, skvěle splynou s kůží.