AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Cestování se psem - voda na 1. místě

V posledních týdnech trápí Česko tropické teploty. Člověk by měl v běžných teplotách vypít 2 litry vody denně, v těchto horkých dnech je potřeba množství přijímaných tekutin rapidně zvednout. Člověk se v případě nedodržování pitného režimu může dostat až ke kolapsu organismu a stejná věc platí pro naše pejsky.

13389-3_lahev-na-vodu-pro-psa-4

V posledních dnech se mluví o zachraňování pejsků z rozpálených aut nebo o zbytečných popáleninách na psích tlapkách z rozpálených chodníků. Doporučuje se pejsky při vyšších teplotách nechávat doma s dostatečným množstvím tekutin. Pokud už pejska musíte vzít s sebou, myslete primárně na jeho pitný režim. Každý máme možnost si do auta/batohu přibalit misku s lahví na vodu, ale ne každý chce zabírat místo miskami, které i po vyprázdnění obsahují vodu, která se vyleje okolo. Za nás můžeme doporučit přenosnou láhev na vodu, která je přizpůsobená právě pro cestování nebo i pro procházky v parku.Stačí stisknout lahev a voda se naplní do misky na vrchu flašky, ze které může pejsek pít. Po puštění láhve se voda díky uvolnění tlaku opět vrací do flašky.

13389-2_lahev-na-vodu-pro-psa-5

Láhev je vybavena zátkou proti vylití, takže nehrozí převrhnutí láhve s vodou do auta/batohu. Pokud nemáte místo v batohu, díky madlu na flašce ji lze zavěsit např. za opasek nebo z boku batohu. Nezapomínejte na Vaše pejsky a kupte jim neobyčejnou nádobu na vodu, která svou praktičností nadchne i Vás.

Láhev můžete nyní zakoupit za akční cenu 199 Kč na eshopu Bezva-slevy.cz

13389-5_lahev-na-vodu-pro-psa-2