AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Dětská dřevěná dílna pro kutily

Kód: 00009421
Značka: ISO TRADE
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Nádherná rozvíjející se hračka, kterou si zamiluje každý malý kutil. Dřevěná dílna pro děti umožní každému dítěti, aby se na okamžik proměnilo v kutila nebo mechanika. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská dřevěná dílna pro kutily

Nádherná rozvíjející se hračka, kterou si zamiluje každý malý kutil. Dřevěná dílna pro děti umožní každému dítěti, aby se na okamžik proměnilo v kutila nebo mechanika. Kdo ví, možná se z toho vyvine opravdová vášeň pro kutily? Dřevěná dílna s nářadím je hračka, díky které se dítě může proměnit v dospělého a napodobovat dospělé činnosti. Dítě se bude cítit jako táta, který doma dělá drobné opravy. Učení napodobováním je nejlepší způsob, jak rozvíjet své dovednosti a zájem!

Díky workshopu se dítě dozví o nástrojích a principech, na kterých funguje . Je to perfektní tip na dárek nejen pro mladé nadšence pro kutily, ale také pro ty děti, které ještě neměly příležitost zjistit, jak velkou radost a spokojenost představují šrouby, matice a také klíče a další vybavení používané při opravách a renovacích .

Dřevěná dílna pro děti úžasně rozvíjí představivost a kreativitu a také učí technické a logické myšlení . Hra s dřevěnou dílnou s nářadím má velmi pozitivní vliv na rozvoj manuálních dovedností dítěte a skvěle procvičuje malé ručičky . Prodejna dřevěných nástrojů je pevná a odolná a navíc bezpečná pro dítě.

Kromě tradiční hry si dítě může postavit bagr, jeřáb, větrný mlýn, letadlo, robota a mnoho dalšího.

Malý mechanik bude schopen šroubovat a sestavovat prvky. Snadno se naučí principy zpracování různých druhů materiálů a prvků a bude si také vědom toho, že při používání mechanických nástrojů je nutné být opatrný.

S tolika různými doplňky se nudit nedá!

Kreativní zábava může trvat hodiny. Je to také skvělý nápad na dárek! 

  • Věk: 3+
  • Počet prvků: 40
  • Rozměry (délka / šířka / výška): 16,5 / 26 / 25cm
  • Hmotnost setu: 1,4 kg
  • Hmotnost s obalem: 1,73 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: