AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

ISO Těsnění dveří proti průvanu

Kód: 00003818
Akce
Značka: ISO TRADE
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Perfektní řešení pro každého člověka, kterého ruší neustálý průvan v domě či bytě. Tento problém dokonale vyřeší protiprůvanové těsnění, které členům domácnosti poskytne pohodlí a teplo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ISO Těsnění dveří proti průvanu

Perfektní řešení pro každého člověka, kterého ruší neustálý průvan v domě či bytě. Tento problém dokonale vyřeší protiprůvanové těsnění, které členům domácnosti poskytne pohodlí a teplo. Poddveřové těsnění je vhodné pro venkovní i vnitřní dveře. Dobře funguje i na těsnění oken . Průvanové těsnění je vynikající izolací v chladných podzimních a zimních dnech a nocích . Udržuje chlad venku a udržuje teplo uvnitř bytu, čímž snižuje náklady na vytápění a udržuje v bytě teplo. Průvanové těsnění lze s úspěchem použít i v horkých dnech – nepropustí pak horký vzduch do bytu, kde příjemně chladí.

DOKONALÁ IZOLACE - těsnění zastavuje chlad a nepropouští teplo, čímž se byt zahřívá a snižují náklady na vytápění. Dobře poslouží i v horkých dnech – nepropustí pak horký vzduch do bytu, kde příjemně chladí.

UNIVERZÁLNÍ - lze jej použít jak na dveře, tak na okna. Bude dobře fungovat s vnitřními i vnějšími dveřmi. Dokonale chrání před chladem, průvanem, pachy, ale i před prachem a nečistotami.

SNADNÁ INSTALACE - lze jej snadno přizpůsobit většině dveří a oken, stačí vyjmout pěnové vložky a zastřihnout je na vhodnou délku. Neblokuje

SILENCER - těsnění je zároveň dokonalou izolací proti hluku, díky čemuž se uplatní zejména v bytech v panelácích či panelových domech, kde jsou schodiště hlučná a dokonale slyšíte každý krok svých sousedů.

SPECIFIKACE

  • Délka: 85 cm
  • Černá barva
  • Možnost zkrácení
  • Výplň: pěna
  • Hmotnost: 50g

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: