AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

ISO Zahradní smršťovací hadice 5-15m + pistole + příslušenství

Kód: 00014085
Značka: ISO TRADE
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Prezentovaná zahradní hadice je bezesporu jedním z nejpraktičtějších nástrojů, které se v sezóně používají jak na domácí zahradě, tak na pozemku. Skvěle se hodí pro zalévání každé zahrady – její délka je 5 metrů a po naplnění vodou se natáhne až na 15 metrů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ISO Zahradní smršťovací hadice 5-15m + pistole + příslušenství

Prezentovaná zahradní hadice je bezesporu jedním z nejpraktičtějších nástrojů, které se v sezóně používají jak na domácí zahradě, tak na pozemku. Skvěle se hodí pro zalévání každé zahrady – její délka je 5 metrů a po naplnění vodou se natáhne až na 15 metrů. Toto příslušenství dobře poslouží i pro splachování cest a pro různé druhy domácích prací, včetně úklidu.

  • PRO ZAPALOVÁNÍ ZAHRADY - zahradní hadice nesmí chybět na žádné domácí zahradě a pozemku. Perfektní pro zalévání zahrady - jeho délka je 5 metrů, po naplnění vodou se může prodloužit až na 15 metrů .
  • ODOLNÁ - zahradní hadice je vyrobena z odolného materiálu (trubka z latexového materiálu, čistá měděná spojka), díky čemuž je odolná vůči nepříznivým vlivům vnějších faktorů (včetně UV záření) a bude sloužit dlouhou dobu .
  • MÁ PLASTOVOU VODNÍ PISTOLE - zahradní zavlažovací hadice je navíc vybavena plastovou vodní pistolí, která je určena k regulaci proudu vody, díky čemuž bude možné proud přizpůsobit aktuálně zalévané rostlině.
  • V SOUČÁSTI SKLADOVACÍ TAŠKA - v sadě se zahradní hadicí je i taška na uskladnění celé sestavy, která po složení nezabere mnoho místa a bez problémů se vejde do zahradního altánu nebo do technické místnosti u domu.

SPECIFIKACE:

  • Délka hadice: 5m a 15m v nataženém stavu
  • Materiál trubky: latex
  • Materiál konektoru: měď
  • Materiál zbraně: plast
  • Rozměry pistole: 20/11 / 6cm
  • Hmotnost soupravy: 1,167 kg
Zahradní hadice natahovací 5-15 m + konektory na pistole Hmotnost produktu s jednotkovým balením 1,167 kg

ODOLNÉ A SPOLEHLIVÉ

Pevná zahradní hadice je vyrobena z odolného materiálu - trubka je vyrobena z latexového materiálu, zatímco spojka je vyrobena z čisté mědi, díky čemuž je odolná vůči mechanickému poškození a nepříznivým vlivům vnějších faktorů, vč. na UV záření, které vám bude sloužit dlouhou dobu.

HADICE DO ZAHRADY - MÁ PLASTOVOU VODNÍ PISTOLE

Zahradní zavlažovací hadice je vybavena plastovou vodní pistolí, která výrazně usnadňuje zalévání rostlin na vaší domácí zahradě nebo pozemku. Je určen k regulaci intenzity proudu vody, díky čemuž je možné přizpůsobit proud aktuálně zalévané rostlině.

Zahradní hadice natahovací 5-15m + armatury na pistole Značka Jiné

VČETNĚ SKLADOVACÍ TAŠKY

Sada se zahradní hadicí obsahuje i speciální tašku na uložení zahradní hadice, která nezabere mnoho místa a bez problémů se vejde do zahradního altánu nebo do technické místnosti u domu. Díky tomuto způsobu uložení zahradní hadice na zalévání bude možné ji používat dlouhodobě (nepoškodí se).

NA VÝBĚR 8 RŮZNÝCH VODNÍCH TRYSEK

Hadici využijete nejen na zahradu, ale také na mytí auta, opláchnutí příjezdové cesty, umytí koberce nebo koupání psa.

Prodlužovací zahradní hadice 5-15m + konektory na pistole Katalogové číslo výrobce 14085

HADICE NA ZAPALOVÁNÍ ZAHRADY NEZBYTNÁ NA ZAHRADĚ

Období jara a léta je obdobím, kdy by se o naši zahradu mělo především pečovat. Rostliny v něm rostoucí je velmi důležité systematicky zalévat. Zahradní hadice na zalévání je produkt, který se jistě bude hodit na každé zahradě a přiložená plastová pistole usnadní zalévání rostlin a poslouží při úklidu různých částí zahrady, například cest.

Prodlužovací zahradní hadice 5-15m + konektory na pistole Katalogové číslo výrobce 14085
Zahradní hadice natahovací 5-15 m + konektory na pistole Hmotnost produktu s jednotkovým balením 1,167 kg
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradničení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: