AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Montážní sada na houpací síť / houpačku

Kód: 00012116
Značka: TRIZAND
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Montážní sada na houpací síť a další. Praktická montážní sada na houpací síť nesmí chybět na každé zahradě či pozemku a také užitečným doplňkem pro milovníky turistiky a výletů do lůna přírody. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montážní sada na houpací síť a další. Praktická montážní sada na houpací síť nesmí chybět na každé zahradě či pozemku a také užitečným doplňkem pro milovníky turistiky a výletů do lůna přírody. Umožňuje velmi efektivně a rychle zavěsit houpací síť pro odpočinek, navíc díky své univerzálnosti dobře poslouží i pro zavěšení houpačky na strom apod.

✓ KOMPLETNÍ SADA -  sada montážního příslušenství k houpací síti je kompletní a kompletní. Sada obsahuje vše potřebné pro stabilní a bezpečné zavěšení houpací sítě nebo houpačky. Sada obsahuje 2 odolné nylonové vlasce, 2 podložky a 2 karabiny.

✓ UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ  - univerzálnost provedení znamená, že prezentovaný  set můžete s úspěchem použít jak pro připevnění houpací sítě, tak pro bezpečné uchycení houpačky nebo závěsného brazilského křesla. Sada je vybrána tak, abyste mohli zavěsit houpací síť nebo 2 houpačky.

✓ SNADNÁ MONTÁŽ A ODOLNOST -  montážní sada pro houpací síť nebo houpačku  umožňuje jejich rychlé zavěšení, bez vrtání nebo poškození stromu a bez potřeby dalšího nářadí.  Díky vysoké kvalitě všech komponentů je tato sada také velmi odolná a bezpečná při používání.

✓ SKLADOVACÍ TAŠKA -  všechny prvky setu jsou zabaleny v  kompaktním sáčku, který skvěle poslouží k uložení v době, kdy nejsou potřeba  (např. v zimním období), a ochrání je tak před ztrátou nebo poškozením. Taková taška  také usnadňuje přenášení soupravy , například když jedeme na výlet.

SPECIFIKACE

  • použití: na houpačky, houpací síť, brazilské křeslo
  • délka čar: 152 x 6,5 cm
  • hmotnost: 0,550 kg
  • hmotnost v balení: 0,585 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradničení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: