Doprava nad 1000 Kč zdarma!

Paralyzér s LED svítilnou KL-800 TYPE II

Kód: 84000
Značka: KELIN
599 Kč –50 %
Paralyzér s LED svítilnou KL-800 TYPE II
599 Kč –50 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem-ihned k odeslání (1)

Velmi účinná sebeobrana paralyzéru typu KL-800 TYPE II  s maximálním výbojem až 500 000 V. Paralyzer je dokonalý osobní obranný prostředek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paralyzér s LED svítilnou KL-800 TYPE II

Velmi účinná sebeobrana paralyzéru typu KL-800 TYPE II  s maximálním výbojem až 500 000 V. Paralyzer je dokonalý osobní obranný prostředek. Balení obsahuje paralyzér, pouzdro s možností zavěšení na opasek a nabíjecí kabel. Paralyzér obsahuje vestavěný dobíjitelný nikl-kadmiových akumulátor, díky kterému nemusíte kupovat drahé alkalické baterie. Paralyzér slouží i jako silná baterka díky 7W led diodě. Zapínání je řešeno pomocí třípolohového tlačítka (první poloha je paralyzér i baterka vypnutý, druhá poloha zapne baterku, třetí poloha je pohotovostní poloha na paralyzér, samotný paralyzátor se zapíná samostatným tlačítkem. Pohotovostní režim indikuje červená led dioda.

  • Osobní obrana
  • Jednoduché použití, skladná velikost do kapsy
  • LED svítilna s paralyzérem

OBSAH BALENÍ

  • Paralyzér
  • Ochranné pouzdro na paralyzér
  • Kabel do sítě

Prodejné pouze osobám starším 18-ti let! Zákazník svou případnou objednávkou závazně stvrzuje, že již dosáhl věku plnoletosti a je způsobilý k právním úkonům. V opačném případě se vystavuje riziku vážných právních následků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paralyzéry, obušky, pepřové spreje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg