AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Sada na opravu čelního skla automobilu

Kód: 24060
Akce
Značka: VERK
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Sada na opravu poškození čelního skla. Sada je určena pro drobnou prasklinu, nejčastěji způsobenou nárazy drobných kamínků.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na opravu čelního skla automobilu

Sada na opravu poškození čelního skla. Sada je určena pro drobnou prasklinu, nejčastěji způsobenou nárazy drobných kamínků.

Po použití opravné sady budou odštípnutí a hluboké praskliny téměř neviditelné a sklo bude zabráněno dalšímu narůstajícímu poškození.

JAK POUŽÍVAT:

✅ Vyčistěte a odmastěte sklo z obou stran. Rovněž je třeba odstranit veškeré zbytky skla.

✅ Umístěte aplikátor šroubem (pístem) nad trhlinu tak, aby se hrot aplikátoru trochu více dotýkal středu trhliny, poté píst z aplikátoru odšroubujte.

✅ Do aplikátoru dejte přiměřené množství lepidla (podle velikosti praskliny). Na menší léze (průměr 4-7 mm) obvykle stačí 5-10 kapek.

✅ Zašroubujte píst do aplikátoru až na doraz, poté píst několikrát, nejlépe vícekrát, odšroubujte a zašroubujte do aplikátoru, aby se lepidlo dostalo do co nejvíce zákoutí a zároveň zatlačte vzduch z poškození. Při šroubování pístu sledujte, zda se lepidlo rozprostře do poškození a zcela jej vyplní. V případě potřeby přidejte další dávku lepidla. Lepidlo by mělo zcela zaplnit poškození.

✅ Odšroubujte píst z aplikátoru. Počkejte, až vakuum nasaje vzduch zpod aplikátoru. Zašroubujte píst až na doraz. Ujistěte se, že je poškození zcela zaplněno. Odšroubujte píst a aplikátor.

✅ Naneste 2 kapky lepidla na přilepené poškození a překryjte ochrannou fólií, jemně jej zploštěte, aby pod ním nezůstaly žádné vzduchové bubliny.

✅ Vystavte se na 10 minut slunci nebo jej ozařte UV lampou. Proces vytvrzování lepidla probíhá pouze pod vlivem UV záření. Pomocí přiložené žiletky seškrábněte přebytečné lepidlo (rychlými, jemnými pohyby pod úhlem 90°, bez obav z poškrábání skla).

✅ V případě delší podélné trhliny naneste lepidlo podél trhliny (bez použití aplikátoru) a následně trhlinu po celé délce překryjte ochrannou fólií. Poté postupujte podle výše uvedených pokynů a v případě problémů s lepením postup opakujte.

SADA OPRAVY OBSAHUJE:

✅ 2,5 ml plnicí pryskyřice s aplikátorem

✅ Kulatý aplikátor

✅ Silikonový tmel x 3

✅ Vytvrzovací film x 5

✅ Stříkačka

✅ Žiletka x 2

✅ Pineska

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

 Odstraňuje třísky a drobné škrábance

✅ Pro vlastní použití

 Zabraňuje dalšímu ničení

SET OBSAHUJE:

☑️ Sada na opravu čelního skla

Doplňkové parametry

Kategorie: Opravné sady
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: