AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Upevňovací dopravní pásy 4m/25mm 4ks

Kód: 00014701
Značka: ISO TRADE
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem poslední kusy! Téměř vyprodáno!

Potřebujete-li kvalitní produkt pro zajištění zavazadel a různých druhů zboží, jsou pro vás popruhy pro zajištění zavazadel tím správným řešením. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete-li kvalitní produkt pro zajištění zavazadel a různých druhů zboží, jsou pro vás popruhy pro zajištění zavazadel tím správným řešením. Prezentované napínače pro zajištění zavazadel se vyznačují velmi vysokou odolností až 600-700 kg. Proto jsou ideální pro držení a zajištění nákladu. Rozměry pásku jsou 410 x 2,5 cm

  • VYSOKÁ PEVNOST - všestranné poutací popruhy na zavazadla se vyznačují vysokou odolností až 600-700 kg. Jsou ideální pro držení a zajištění nákladu . Rozměry pásku jsou 410 x 2,5 cm.
  • ROBUSTNÍ A ODOLNÉ - popruhy na uchycení zavazadel jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný a zároveň extrémně odolný , díky čemuž budou sloužit velmi dlouho.
  • SNADNÉ OBSLUHA - napínače pro zajištění zavazadel jsou produktem, který se snadno používá a jeho montáž je velmi rychlá a efektivní, takže jej zvládne každý.
  • S NAPÍNAČEM - sada obsahuje 2-prvkové pásy s háčkem a napínák (ráčna). Díky těmto prvkům je možné bezpečně přepravovat jakýkoli náklad.

SPECIFIKACE:

  • pevnost: 600-700 kg
  • rozměry pásku: 410x2,5cm
  • hmotnost: 1,725 ​​kg

ZAHRNUTA

  • 4x pásek s háčkem
  • 4x smyčka s napínákem

ROBUSTNÍ A ODOLNÉ

Popruhy na zavazadla jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů zajištění nákladu. Pomocí upínacích popruhů je možné spolehlivě zajistit jak drobnosti, tak i větší a těžší břemena. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný a odolný, díky čemuž budou sloužit velmi dlouho.

PÁSY DO ZAVAZADEL - SNADNÉ POUŽITÍ

Napínače pro zajištění zavazadel jsou produktem, který se snadno používá a jeho montáž je velmi rychlá a efektivní, takže jej snadno zvládne každý. Jejich výhodou je, že je může obsluhovat jedna osoba. Jsou to profesionální a univerzální jistící prostředky pro všestranné použití s ​​jednoduchou konstrukcí, které by měl využít každý, kdo chce náklad důkladně zajistit.

Upevňovací transportní popruhy 4m / 25mm 4ks ISO TRADE Jiný výrobce

S NAPÍNAČEM

Sada obsahuje 2-prvkové pásy s háčkem a napínákem (ráčnou). Díky těmto prvkům je možné bezpečně přepravovat jakýkoli náklad. Toto je produkt, na který se můžete rozhodně spolehnout. Lze je použít nejen jako popruhy na zavazadla, ale i na odtahový vůz.

UNIVERZÁLNÍ NAPÍNAČE ZAVAZADEL

Nabízená nosítka pro zajištění zavazadel se vyznačují dlouhou životností a navíc jsou odolná vůči nepříznivým vnějším vlivům. Jejich výhodou je také schopnost přizpůsobení se typu přepravovaného zboží a rychlá a snadná montáž. Lze je také úspěšně použít k uspořádání všech druhů pracovních prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodoplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: